Lurer du på noe?

En av våre Key Account Managere svarer deg gjerne.

 Norcospectra AS

Sentralbord: +47 62 54 04 44 

Medarbeidere 

Kurt Erik Frøysa

Managing Director

kurt@norcospectra.no

+47 95 14 56 69

Anette Skeie

Head of Design

anette@norcospectra.no

+47 41 80 64 08

Heidi Beate Berntsen

Finance Manager

heidi@norcospectra.no

+47 97 07 38 92

Frode Steen

Key Account Manager

frodes@norcospectra.no

+47 95 45 25 94

Marit Svenskerud

Key Account Manager

marit@norcospectra.no

+47 90 73 30 31

Emilie Tollefsrud Karlsen

Key Account Manager

emilie@norcospectra.no

+47 41 04 85 19

Jan Erik Selberg

Project Manager

janerik@norcospectra.no

+47 91 35 00 33

Ingvar Magne Sylte

Project Manager

ims@norcospectra.no

+47 90 15 54 66

Har du lyst til å jobbe med oss?

Send noen ord om deg selv

Evelyn Fimreite

Project Manager

evelyn@norcospectra.no

+47 48 03 14 06

Geir Skramstad

Project Manager

geir@norcospectra.no

+47 90 69 50 07

Arild Skurdal

Project Manager

arild@norcospectra.no

+47 93 04 29 33

Magnus Vesik

Project Manager

magnus@norcospectra.no

+47 91 33 71 85

Kjetil Hansen

Project Manager Construction

kjetil@norcospectra.no

+47 90 53 29 24

Nina J. D. Struksnes

Project Manager

nina@norcospectra.no

+47 91 88 44 99

Katrine Scott

Retail Designer / MA Product Design

katrine@norcospectra.no

+47 91 68 86 85

Lars Daniel Helset

Retail Designer / MA Industrial Design

lars@norcospectra.no

+47 90 55 96 13

Vi står på pinne for deg!

Kjersti A. Bjørnstad

CAD Designer / Shop Developer

kjersti@norcospectra.no

+47 91 37 72 42

Marte Sætrang

Retail Designer

marte@norcospectra.no

+47 41 20 30 70

Mira Jeanette Bech Halvorsen

CAD Designer / Shop Developer

mira@norcospectra.no

+47 48 23 86 87

Daniel Hellerud

Product Engineer

daniel@norcospectra.no

+47 90 64 77 14

Maciej Biedrzycki

Sourcing Manager / Senior Product Engineer

maciej@norcospectra.no

+47 94 88 88 25

+48 518 297 507

Espen Johansen

Product Engineer

espen@norcospectra.no

+47 97 75 30 07

Tommy Hekne

Warehouse Manager

tommy@norcospectra.no

+47 91 38 62 22

Piotr Madej

Installer

piotr@norcospectra.no

+47 90 62 94 08

Christer Iversen

Purchasing & IT Manager

christer@norcospectra.no

+47 909 84 54 54