Stwórz z nami swoją przestrzeń handlową.

Szanowny Kliencie,

 

W obecnej sytuacji zawiązanej z COVID-19 chcielibyśmy poinformować Cię o środkach zapobiegawczych, któe Norcospectra podjęła w celu ochrony naszych procowników i klientów.

 

Sytuacja w której się znaleźliśmy jest wyjątkowa sytuacja dla Norcospectra jako firmy i dla całej branży detalicznej. Nie mniej jednak wszystkie jednostki Norcospectras są obecnie w pełni operacyjne.

 

To oznacza że:

  

- Obecnie nie widzimy żadnych ograniczeń w zobowiązaniach wobec naszych klientów i partnerów i obecnie jesteśmy w pełni operacyjni.

 

 - Zachęcamy pracowników do spotkań online z klientami i dostawcami zamiast spotkań fizycznych.

 

 - Umożliwiamy pracownikom wykonywanie pracy z domu

 

 - Ciągle powtarzamy i podkreślamy znaczenie przebywania w domu przy najmniejszych objawach przeziębienia i grypy.

 

 - Przestrzegamy zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących higieny i dystansu społecznego.

 

 - Stosujemy się do zaleceń o pracy w domu przez 14 dni po podróży w obszarach zwiększonego ryzyka.

  

Będziemy stale monitorować sytuację z COVID-19 i będziemy Was informować, jeśli cokolwiek powinno się zmienić w przyszłości.

  

Ove Opseth CEO Norcospectra Group

 Norcospectra Sp. z o.o.

Tel: +48 23 671 49 00

Zespół 

Rafał Kilian

Vice President

rafal.kilian@norcospectra.pl

+48 602 578 350

Jacek Kacpura

Operations Director

jacek.kacpura@norcospectra.pl

+48 694 450 198

Rafał Maciejczuk

Business Development Manager

rafal.maciejczuk@norcospectra.pl

+48 698 086 788

Krzysztof Kuliś

Export Manager

krzysztof.kulis@norcospectra.pl

+48 604 123 589

Beata Dzilińska

Kierownik Działu Administracji

beata.dzilinska@norcospectra.pl

+48 694 414 545

Anna Kędzierska

Board Assistant

anna.kedzierska@norcospectra.pl

+48 694 450 197

Agnieszka Zimowska

Project Manager

agnieszka.zimowska@norcospectra.pl

+48 735 205 856

Michał Korzybski

Project Manager

michal.korzybski@norcospectra.pl

+48 694 414 544

Chcesz zostać częścią naszego zespołu?

Zobacz oferty pracy lub Wyślij CV

Marek Józefowicz

Project  Manager

marek.jozefowicz@norcospectra.pl

+48 604 099 310

Michał Żochowski

Project Manager

michal.zochowski@norcospectra.pl

+48 784 444 615

Tobiasz Roman

Project Manager

tobiasz.roman@norcospectra.pl

+48 504 823 664

Weronika Kurpiewska

Project Coordinator

weronika.kurpiewska@norcospectra.pl

+48 606 340 351

Anna Antos

Project Coordinator

anna.antos@norcospectra.pl

+48 798 445 049

Paweł Wolniak

Senior Project Coordinator

pawel.wolniak@norcospectra.pl

+48 602 600 099

Mariusz Zaleski

Project Coordinator

mariusz.zaleski@norcospectra.pl

+48 788 266 952

Krzysztof Maruszewski

Project Coordinator / Quality Specialist

krzysztof.maruszewski@norcospectra.pl

+48 787 097 298

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Paweł Jakóbowski

Inżynier Budowy

pawel.jakobowski@norcospectra.pl

+48 504 823 668

Robert Goryszewski

Project Coordinator / Transport Specialist

robert.goryszewski@norcospectra.pl

+48 539 770 651

Łukasz Gawarecki

Leader Design Engineer

lukasz.gawarecki@norcospectra.pl

+48 784 445 896

Adam Żaczek

Design Engineer

adam.zaczek@norcospectra.pl

+48 734 157 783

Grzegorz Szymaniak

Design Engineer

grzegorz.szymaniak@norcospectra.pl

+48 728 847 907

Bogdan Kołodziej

Design Engineer

bogdan.kolodziej@norcospectra.pl

+48 882 355 895