Stwórz z nami swoją przestrzeń handlową.

Stwórz z nami swoją przestrzeń handlową.

Chcesz z nami współpracować?

Więcej informacji i wolne stanowiska tutaj

Norcospectra Group

Norcospectra AS

Hovfaret 4

CN-0275 Oslo

Norway

Norcospectra Sp.z o.o

ul. Tysiąclecia 3,

PL-06-400 Ciechanów

Poland

Norcospectra Invest

Bryggargatan 6

SE-111 21 Stockholm

Sweden

KS Projekt AB

Transportvägen 13

SE-302 30 Halmstad

Sweden

Norcospectra Industries Sp.z o.o

Ul. Ciechanowska 30 A 

06-430 Sonsk

Poland

Norcospectra Sp. z o.o. Management

Rafał Maciejczuk
Business Development Manager
rafal.maciejczuk@norcospectra.pl+48 698 086 788
Robert Goryszewski
Transport and Logistic Specialist
robert.goryszewski@norcospectra.pl+48 539 770 651
Małgorzata Zielonkowska
HR Manager Norcospectra Poland
malgorzata.zielonkowska@norcospectra.pl+48 784 688 762
Beata Dzilińska
Kierownik Działu Administracji
beata.dzilinska@norcospectra.pl+48 694 414 545
Anna Kędzierska
Board Assistant
anna.kedzierska@norcospectra.pl+48 694 450 197
Agnieszka Zimowska
Project Manager
agnieszka.zimowska@norcospectra.pl+48 735 205 856
Michał Korzybski
Project Manager
michal.korzybski@norcospectra.pl+48 694 414 544
Marek Józefowicz
Project Manager
marek.jozefowicz@norcospectra.pl+48 604 099 310
Michał Żochowski
Project Manager
michal.zochowski@norcospectra.pl+48 784 444 615
Piotr Ozdarski
Project Manager
piotr.ozdarski@norcospectra.pl+48 880 599 501
Weronika Kurpiewska
Project Coordinator
weronika.kurpiewska@norcospectra.pl+48 606 340 351
Paweł Wolniak
Senior Project Coordinator
pawel.wolniak@norcospectra.pl+48 602 600 099
Mariusz Zaleski
Project Coordinator
mariusz.zaleski@norcospectra.pl+48 788 266 952
Krzysztof Maruszewski
Project Coordinator / Quality Specialist
krzysztof.maruszewski@norcospectra.pl+48 787 097 298
Michał Skalski
Project Coordinator
michal.skalski@norcospectra.pl+48 504 823 683
Paweł Jakóbowski
Inżynier Budowy
pawel.jakobowski@norcospectra.pl+48 504 823 668
Łukasz Gawarecki
Leader Design Engineer
lukasz.gawarecki@norcospectra.pl+48 784 445 896
Grzegorz Szymaniak
Design Engineer
grzegorz.szymaniak@norcospectra.pl+48 728 847 907
Bogdan Kołodziej
Design Engineer
bogdan.kolodziej@norcospectra.pl+48 882 355 895
Łukasz Wyszkowski
Design Engineer
lukasz.wyszkowski@norcospectra.pl+48 539 773 574
Jacek Kacpura
Operations Director
jacek.kacpura@norcospectra.pl+48 694 450 198